4 квітня 2019р.,в музеї суднобудування і флоту відбулась презентація залу "Кораблі миколаївської побудови - учасники Другої світової війни" після реекспозиції.В заході взяли участь народні депутати України Т.Д. Кремінь, О.О. Жолобецький, І.І.Савка, депутат Миколаївської обласної ради Н.В. Іванова. З привітальним словом виступили: В.В.Левшунов - голова Миколаївської обласної спілки ветеранів-підводників та ВМФ, контр-адмірал; Є.Г.Горбуров - історик, краєзнавець, Ф.В.Іваницький - художник. Голова ради ветеранів Центрального району м.Миколаєва М.Ф.Фесюн вручив учасникам бойових дій пам'ятні медалі до 75-річчя визволення нашої області від окупантів. Начальник управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації М.Ф.Димитров урочисто відкрив оновлену експозицію.