В рамках міжнародного проєкту з розвитку туризму країн: Грузія, Болгарія, Україна 23 липня в експозиції музею відбулося незвичне дійство. Представники львівської організації «Chameleon Aqe» Ігор Ковалишин і Антон  Фалаштинський здійснили оцифрування унікальних артефактів, які надійшли до музею з розкопок експедиції під керівництвом Кирила Горбенка на території городища ДИКИЙ САД (ХІІІ – ХІ стст. до н.е).

    Ініціатива і спонсорська підтримка проєкту від Фонду розвитку м. Миколаєва  (Є. Карлашевич) та ІТ екскурсій Mykolayiv LOOK City (Г. Євтушенко). Від музею  команді стартапу допомагали  наукові співробітники Н. Гаркуша і В. Гребенников.

     24 липня львівська команда «Chameleon Aqe» і миколаївці Кирило Горбенко, Геннадій Євтушенко, Євген Карлашевич зробили натурні  зйомки об’єктів на території городища ДИКИЙ САД.

     Шановні відвідувачі, незабаром під час прогулянки  по території городища або в музейній експозиції  ви побачите  візуалізацію життя стародавнього населення нашого регіону. Віртуально, зможете  побувати у будинку ткалі, бронзоливарній майстерні та інших місцях  поселення.

   Чекаємо на результат.

b_150_100_16777215_00_images_IMG_8906.JPG b_150_100_16777215_00_images_IMG_8912.JPG