b_600_0_16777215_00_images_ppd.jpgШановні гості та жителі міста Миколаєва!

21 травня музей «Підпільно-партизанський рух на Миколаївщині в роки Великої Вітчизняної війни. 1941-1944 рр.» бере участь у всесвітній акції «Ніч в музеїв».

Для Вас розроблений цікавій план заходів «Любіть Україну, як сонце любіть...»

14.00  –  Інтерактивна екскурсія – мандрівка по музею  «Знати, щоб пишатися» (з елементами гри-квест).

–  Пішохідна екскурсія «В музей по вулиці Лягіна». Екскурсія проходить за таким маршрутом: барельєф В.О. Лягіна на фасаді музею – Каштановий сквер – Соборна площа – Пам’ятник 68-ми десантникам);

14.30  – Виступ вокального ансамблю «Домісолька» Палацу творчості учнів.

15.00   –  Майстер-класи для дітей «Подаруй оберіг воїну» (виготовлення плакату у формі мапи України, що складається із жовто-блакитних сердець; виготовлення голубів миру, квітів у техніці орігамі);

• В цей час всі бажаючі запрошуються на аквагрим (майданчик перед музеєм).

15.30біля входу в музей маленьких відвідувачів буде зустрічати казковий персонаж, з яким можна сфотографуватися.

16.00 – Театралізований виступ ансамблю «Ветеран»: деклмування віршів, постановка сценок, гуморесок та виконання народних і авторських пісень (майданчик перед музеєм);

17.00 – Виступ вокального народного ансамблю ветеранів-леваневців «Співуче крило» (майданчик перед музеєм);

• В цей час у внутрішньому дворику, буде розміщена польова кухня та виставка ретро автомобілів авто-мото-ретро клубу «Перемога».

18.00 –  Виступ народної вокальної студії Миколаївського міського будинку вчителя (керівник – О.Сичов), зразкового театру пісні «Натхнення» Миколаївського міського будинку вчителя (керівник – Є. Маспанова-Чорна), літературне об’єднання Миколаївського міського будинку вчителя (керівник – В. Качурін)

19.30 – шоу силових вправ, спеціально запрошених гостей з клубу STREET WORKOUT, які виконуються під динамічну музику.

Протягом дня

• Демонстрація документально-хронікальних фільмів («В.О. Лягін – подвиг розвідника», «3-й Український фронт. Весна. Визволення», «Ми переможемо, ми обов’язково їх переможемо» (Про подвиг юних розвідників Ш. Кобера та В. Хоменка), «Легендарний десант»;
  • Проведення екскурсій за матеріалами виставок: «Війна», «Стрілецька зброя Другої світової війни», «Дитинство, обпалене війною», «Гідність. Воля. Перемога» та виставка масштабних моделей «Україна – реалії сучасної війни».

Заходи проходять в рамках Дня відкритих дверей

Запрошуємо Вас відвідати музей з 14.00 до 20.00