24 травня у Миколаївському краєзнавчому музеї «Старофлотські казарми» відкрилась виставка «Миколаївці на захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України», присвячена подіям на Сході України. Основу експозиції складають особисті речі військовослужбовців,трофеї із зони проведення Антитерористичної операції, документи та нагороди учасників АТО.

Велика подяка всім, хто допомагав у створенні виставки: Миколаївська обласна державна адміністрація,центр допомоги учасникам АТО, Миколаївський обласний краєзнавчий музей, дизайнери Федір Іваницький та Вероніка Хомайко, світове оформлення Артем Білий, ГФ «Бузький Гард, Південна Військово-морська база ВМС ЗСУ, 79 окрема десантно-штурмова бригада, 36 окрема бригада морської піхоти ВМС ЗСУ, військова частина 3039 Національної Гвардії України, 145 окремий ремонтно-відновлювальний полк ЗСУ, 406 окрема артилерійська бригада ВМС ЗСУ, 10 морська авіаційна бригада ВМС ЗСУ, 198 навчальний центр ВМС ЗСУ, 204 бригада тактичної авіації імені Олександра Покришкіна, 299 бригада тактичної авіації імені генерал-лейтенанта Василя Нікіфорова, спеціалізований центр бойової підготовки авіаційних фахівців ЗСУ, 73 морської центр спеціального призначення ВМС ЗСУ, Управління Служби безпеки України в Миколаївській області, військова частина А 3767, військова служба правопорядку, Миколаївський військовий госпіталь, волонтери Миколаївщини.

b_150_100_16777215_00_images_SAM_2256.JPG b_150_100_16777215_00_images_SAM_2258.JPG