П’ятого вересня о 13:00 у  музеї відкриється персональна виставка майстрині обласного народного творчого об’єднання «Прибужжя» Жанни Семененко-Руських.

Виставка, організована МОЦНТ та КОР, обласним народним творчим об’єднанням «Прибужжя», пройде в рамках проведення ІV виставкового циклу «Нові імена Миколаївщини 2018–2019», що спрямований на збереження українських традицій і розвиток сучасної культури нашої області.

Ви зможете побачити колекцію ексклюзивних авторських робіт «Символи і барви Трипільського степу» — ряд чоловічих і жіночих вишиванок-оберегів, скатертин та рушників різного ужиткового призначення. Ознайомитеся з доробками авторського творчого проєкту «Сорочку мати вишила мені». Зможете не просто насолодитися чарівною магією одного зі старовинних видів мистецтва — вишивкою, а й відвідати майстер-класи від майстрині та її учнів.

b_150_100_16777215_00_images_66775_1_848x600.jpeg