1 червня 2021 року у музеї відбулась презентація проєкту квест - екскурсії «Миколаїв багатонаціональний».
Проєкт реалізується ГС «Рада національних товариств Миколаївської області» спільно з Миколаївським обласним краєзнавчим музеєм за підтримки управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації в рамках Обласної цільової національно-культурної програми "Збереження та розвиток етнічної, культурної і мовної самобутності національних меншин у Миколаївській області" на 2019-2021 роки.
☝️Маршрут квест - екскурсії «Миколаїв багатонаціональний» пролягає між двома музеями міста: Миколаївським обласним краєзнавчим і музеєм суднобудування та флоту. Учасники квест – екскурсії подорожують найстарішою в місті вулицею Адміральською, знайомляться з будинками, скверами, пам’ятниками та дізнаються про людей різних національностей, які жили і працювали в Миколаєві.
☝️Завдання квесту отримується через QR-код. Перший етап подорожі починається із зали краєзнавчого музею «Заселення Миколаївщини», QR-код можна отримати на касі. Потім учасники квест - екскурсії «Миколаїв багатонаціональний» отримають брелоки з QR-кодом і вирушають у другий етап подорожі по вулиці Адміральській до музею суднобудування та флоту.
Завітайте до музею і з користю проведіть свій час. Для проходження квесту потрібен смартфон, що підтримує програму зчитування QR-кода.
Довідки за ☎️ (0512) 37-70-32
b_150_100_16777215_00_images_0910.jpg b_150_100_16777215_00_images_000098.jpg