b_150_100_16777215_00_images_Iskra_8.jpg

Програма проекту «Зроби! Збери! Збережи!»

День І – «Народна іграшка запрошує».  Екскурсія персональною виставкою О. Костюк, знайомство з народною іграшкою. Виготовлення оберегової ляльки Бажанниці.

День ІІ – «Іграшки з рослин». Екскурсія залами природи, знайомство з флорою Миколаївщини. Виготовлення іграшки «Кубишка-Травниця» (дітлахи матимуть змогу не тільки виготовити ляльку, але й скласти  власний букет із степових трав для неї).

День ІІІ – «Іграшки з ниток». Екскурсія залою «Козацтво на Миколаївщині». Виготовлення іграшки «Сонячний Кінь».

День ІV – «Іграшки - обереги на достаток». Екскурсія залою «Заселення краю», знайомство з особливостями  хліборобської праці селян. Виготовлення  іграшки - оберегу «Богач».

День V – «Іграшки з тканини». Екскурсія залами музею, знайомство з поняттям «час» за допомогою музейних предметів. Виготовлення іграшки «День – і – ніч».

День VІ – «Іграшки для забави». Екскурсія залами природи, знайомство з фауною Миколаївщини. Виготовлення іграшки «Сорока».

День VІІ – «Оберегові ляльки». Екскурсія залою «Заселення краю», знайомство з особливостями жіночої праці. Виготовлення оберегової іграшки «Берегиня роду».

Довідки та попередній запис за телефоном:  37-70-32;  37-70-18