b_150_100_16777215_00_images_sampledata_DSC_0138.JPG

28 січня, в Миколаївському краєзнавчому музеї відбулася зустріч студентів Миколаївської філії Київського Національного університету культури з Ольгою Дробишевою. Ольга Михайлівна одна з чотирьох майстринь, які показали свої роботи на виставці «Жіночі обереги: традиції та сучасність». В її доробку - витончені ляльки-мотанки, кольорові батики та колажі. Колекції ляльок-мотанок мисткині викликають відчуття рафінованого чарівного світу жінки, мешканки наших південних міст. «Дами на Бульварі, Дефіле», «Морячки», «Королеви Біла та Чорна», «Перлинки», «На ярмарку», «Кульбабки» – ляльки цих колекцій не схожі між собою, не схожі з іншими традиційними мотанками. Вони як відображення нашого буття та наших мрій про мирне, щасливе життя, з веселим гумором, з посмішками, з відчуттям задоволення від спілкування з красою світу.