b_150_100_16777215_00_images_sampledata_DSC_0605.JPG

9 лютого у Миколаївському обласному краєзнавчому музеї відбулась презентація виставки пам’яті М.В. Терновського «Да пребудет судьба наших берегов крылата парусами». У заході взяли участь миколаївські художники: О.Іпат’єв, М.Кузьміних, О. Маркітан, Р.Мірзоєв, Д.Молдованов, Р.Нагорний, В. Пустильник, Л.Ященко, М.Розін. До присутніх з промовою звернулися начальник управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації М.Ф.Димитров, видавець І.О. Гудим та художник, член спілки дизайнерів України В.Пустильник.

В експозиції виставки представлені документи, фотографії, особисті речі Михайла Володимировича Терновського ( 1949-2008) – миколаївського водолаза, яхтсмена, учасника «Рейсу – 2000» на яхті «Ікар», краєзнавця. Основну частину експозиції займають роботи миколаївських художників, учасників пленерів в с. Костичі Баштанського району 2007 – 2014 років та пленеру в миколаївському яхт - клубі в 2015р.

Усі бажаючі миколаївці та гості міста зможуть познайомитися з постаттю видатного співвітчизника та його внеском у розвиток українського мистецтва. Саме завдяки меценатській діяльності М.В.Терновського громадськості стали відомі імена цілої плеяди миколаївських митців.